Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Nis 3, 2013 in Aşk | 4 comments

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak

“Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” adlı bu yazımızda, Özdeğer yüksekliğinin önemini, Etkili İletişim kurmayı, bağışlamayı, kendinize özen göstermeyi, bir insanın kendisi olmasının ne olduğunu, eski sevgilinizin arkadaşlarıyla çıkmamak gerektiğini ve Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak ile ilgili diğer önerileri okuyacaksınız.

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak İçin Öneriler

 • Yüksek Bir Özdeğere Sahip Olmak

Yüksek bir Özdeğer’e sahip olmak, sağlıklı bir özgüvenin temelidir. Özdeğer yüksekliği ve sağlıklı bir özgüven, sevdiğiniz eski sevgiliyi geri kazanmak için anahtardır.

Yüksek bir Özdeğer, sağlıklı bir Özgüven, Atılganlık ve Karizma cezbedici duygulardır. Bunlar sizin kendinizi iyi hissedişinizi sağlar. Bir insanın kendi olmak temelidir.

 • Etkili İletişim Kurmağı Öğrenmek

Sağlıklı bir İlişki sadece bir erkeği cezbetmek üzerine kurulmaz. Sağlıklı bir ilişki kurabilmek için, Etkili İletişim kurmağı ve İyi İletişim kurmağı öğrenmek zorundasınız. Ancak Etkili İletişim kurduğunuzda sağlıklı bir ilişkiniz olabilir. Bunların eksikliği bazı ilişkilerin sonu olmaktadır. Siz, sevgiliniz değişsin istersiniz. Bu o kadar basit değildir. Kişilik özelliklerini değiştirebilmek için bazı çalışmalar yapılmak zorundadır. İnsan, iyi bir hayat kurabilmek için kendi üzerinde çalışmayı öğrenmek zorundadır.

 • Bağışlamak ve Unutmak

Geçmişi unutun. Eğer Eski Sevgili‘niz tekrar sizinle birlikte olmak isterse ve sizi bağışlarsa, siz de aynısını yaparak negatif duyguları bırakın. Karşılıklı saygı ve sevgi ile ilişkinizi tekrar kurun. Özdeğer yükseltmek, meditasyon gibi kendi üzerinizde yaptığınız çalışmaları ona da öğretin. Birlikte yeni bir hayat kurun.

 • Kendine Özen Göstermek

Eğer giyim tarzınıza, saçınıza,beden dilinize ve ses tonunuza özen gösterirseniz, ‘Eski Sevgili’niz sizi gördüğünde, yeniden çekiminize kapılacaktır. Ona neler kaybettiğini göstermiş olacaksınız. Bu onu geri kazanmak için majör bir rol oynamasa da, yine de işe yarayacaktır.

 • Kendiniz Olmak

Ayrıldığınız sevgilinizin anılarında ilk defa birlikte olduğunuz günlerle ilgili görüntüler, sesler ve duygular mutlaka vardır. Aradan geçen zaman boyunca bunlar bir hayli değişmiş olabilir. Eski Sevgili‘nizi yeniden kazanmak için, tekrar onun sizden hoşlandığı kişi olabilirsiniz, eğer bu sizin kendiniz oluşunuza engel değilse. Ayaklarınızın üzerinde sağlam durun ve bunu öğrenin. Merkezinize odaklanın. Kendinize saygı duymağı öğrenin. Size saygı duymayan bir erkek ile ilişkinizin geleceği olmadığını bir an önce anlayın.

 • Eski Sevgili’nin Arkadaşları İle Asla Çıkmamak

Eğer Eski Sevgili‘niz ile tekrar birlikte olmağı hedefliyorsanız, onun arkadaşlarıyla asla çıkmayın. Bu yalnız onu incitmekle kalmaz, ona karışık mesajlar da gönderir. Sizin artık onunla birlikte olmağı düşünmediğinizi zannedebilir.

 • Arkadaş Kalmağı Teklif Etmek

eski-sevgili-yeniden-kazanmakAyrılık sonrası Eski Sevgili‘nizin güvenini tekrar kazanmak zorundasınız. Bunun için acele etmeyin, ağırdan alın. Bir arkadaş gibi davranın. Aranızda yeni bir ilişkinin başlayacağını düşünün. Baskı yapmayın ve ondan çok şey beklemeyin. Her şeyi zamana bırakın. Eğer onu çok seviyorsanız, onun halen sizin sevginize layık olup olmadığına bakın. Yeniden başlamak düşüncesi, size eski ilişkilerinizden gelen acı ve üzüntü dolu hatıraları unutmak için bir şans tanıyacaktır. Onları atın ve yenilerini oluşturun. Eski Sevgili‘niz ile yeni bir ilişki başlatacak oluşunuz, sizi güçlendirecektir. Eğer sizin ile görüşmek istemez ise, o zaman Eski Sevgiliyi Tamamen Unutmak Stratejisi’ne geçersiniz. “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” adlı e-kitapta bunun ayrıntılarını okuyabilirsiniz.

 • Ayrılıktan Dolayı Üzgün Olduğunu Söylemek

Eğer sakin kafa ile düşündüğünüzde içinizden gelirse Eski Sevgili’nize basit bir şekilde “Üzgünüm, beni affet” diyebilirsiniz. Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak için atılacak ilk adım budur. Böylece gurur yapmamış olacaksınız. Sorunların çözümü için kolay ve çabuk metodlar olduğunu düşünmeyin. Samimi olun. Çok fazla beklentiniz olmasın, çünkü siz onun kalbini kırdınız ise, affedip affetmemeğe o karar verecektir.

 • İhtiyaç İçinde Kıvranıyormuş Gibi Yapmamak

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak için, salya sümük ağlayarak ihtiyaç içinde kıvrandığınızı, onu çok özlediğinizi, ayrılığın sizi mahvettiğini söylemek zorunda değilsiniz. Ona sürekli mesajlar çekmek ve telefon etmek genellikle ters teper. Denemeyin bile. Eğer böyle yaparsanız, onu kendinizden uzaklaştırmış olursunuz.

 • Eski Sevgili İle Hâlâ İlgilendiğini Göstermek

Sevdiğiniz erkeğin doğum gününü kutlamak için aradığınızda, bu hareketiniz onu yumuşatabilir. Bazen küçük şeyler şans kapısını açar. Onunla ve onun yaşamıyla halen ilgilendiğinizi göstermiş olursunuz. Ona bir hediye almak istediğinizi de söyleyebilirsiniz.

Benzer Konular:

4 Comments

 1. vermiş olduğunuz bilgiler gerçekten çok değerli, teşekkür ederim. Benim bulunduğum durumda zannedersem öncelikle çektiğim aşk acısından kurtulmam lazım. Bu nedenle aşk acısından kurtulmak kitabınızı almayı düşünüyorum. Eğer bugün ödeme yaparsam acaba kitap ne zaman elime geçer, bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

  • Öncelikle yazımıza yapmış olduğunuz yorum için teşekkür ediyoruz.

   “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” adlı kitabımız bir e-kitaptır ve bilgisayarınıza indirilerek hemen okunabilir. Kitabın bedelini ödedikten sonra beş dakika içinde bilgisayarınıza indirip okuyabilirsiniz.

   İlginize teşekkürler
   Sevgiler…

 2. Merhaba,
  Önerileriniz çok güzel. Ancak biraz geç okumuş sayıldım. Bu kitap sadece kadınlar için mi geçerli? Ben erkeğim, ve sevgilim artık beni sevmedigini, sevemedigini söyleyerek terketti durduk yerde. Sizce bu kitap işime yarayabilir mi? Normal şartlar kendimde halledebilirim ama böylesine aşıkken ve seviyorken bu gerçekten zor oluyormuş.

  Ne önerirsiniz acaba?

  • “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” adını taşıyan e-kitap tabii ki işinize yarayacaktır. Yaşamımızda bazen fırtınalı günlerimiz olabilir. Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak e-kitabını, böyle fırtınalı günlerde yol gösteren bir pusula olarak değerlendirmek doğru olacaktır. İçinde bulunduğunuz durumu yine siz çözeceksiniz. Hiçbir şey için geç kalmış sayılmazsınız.

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir