Pages Menu
Categories Menu

Yazan - on Nis 5, 2013 / Aşk | 0 comments

Aşk Acısı

Aşk Acısı

Aşk Acısı

Sevgilinizden ayrılalı kısa sayılamayacak bir süre geçtiği halde onu unutamıyorsanız, “Aşk Acısı” adını taşıyan bu yazıyı okumak size iyi gelecek.

Bir yanınız Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak isterken, diğer yanınız “Onunla kesinlikle olmaz” diyor, değil mi? Kafanız karmakarışık… Ne düşüneceğinizi, nasıl davranacağınızı bilemiyorsunuz. Bedeniniz ve ruhunuz bir sürü tepki veriyor. Beyniniz ayrılık düşüncesini büyük bir tehdit olarak algılıyor ve bu düşünce üzerinizde stres yaratıyor, baş edemiyorsunuz.

Bu yeni durum karşısında ayakta kalmak için ya kaçacaksınız ya da mücadele etmeği tercih edeceksiniz.

Ayrılık ve Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak

Vücudunuz bu ayrılık durumuna uyum sağlamak için tepki veriyor. Kalbiniz normalin üzerinde atıyor, tansiyonunuz yükseliyor. Kaslarınız büyük bir gerilim içinde, belki baldırlarınıza kramplar giriyor. Sık sık çenenizi sıkarken buluyorsunuz kendinizi. Sindirim sisteminiz allak bullak. Kilo veriyorsunuz, uyku düzeniniz alt üst olmuş, bağışıklık sisteminiz çökmüş durumda.

Bedeniniz ayrı acı çekiyor, ruhunuz ayrı. Aşk Acısından Kurtulmak ve belki de Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak istiyorsunuz.

Hiçbir acının ömür boyu sürmeyeceğini bildiğiniz halde acı çekiyorsunuz.

Aşk Acısı‘nı yaşayanın bir tek siz olmadığını bilecek kadar deneyim sahibisiniz. Ancak buna rağmen hala acı çekiyorsunuz.

Bir yandan eski sevgilinizden ayrıldığınız için doğru bir karar verdiğinizi düşünüyorken, aynı anda Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak isteğinizi fark ederek, eski sevgiliniz olmadan yaşayamayacağınızı hissederek acı çekiyorsunuz ve Aşk Acısından Kurtulmak istiyorsunuz.

ask-acisindan-kurtulmak-kitabi

Aşk Kurtulmak İçin Yapacaklarınız

  • Fiziksel şikayetlerinizin hepsi normal. Stres karşısında bedeninizin verdiği tepkiler. Bu durumları yaşadığınız ayrılık sürecinin bir parçası olarak görün.
  • Hobilerinize eğilin, kendinizi unutabileceğiniz etkinlikler içinde bulunun.
  • Sevdiğiniz dostlarınızla, akrabalarınızla, sizin üzerinizde olumlşu tesiri olan insanlarla birlikte vakit geçirin.
  • Hareket edin. Egzersiz yapın. Bisiklete binin.
  • ‘Aşk Acısı’nı bir tür bağımlılık olarak ele alın. Ve bir bağımlı, bağımlı olduğu şeyden nasıl uzak duruyorsa, siz de eski sevgilinizden uzak durun.
  • Uykusuzluk yaşadığınız olayları objektif bir şekilde değerlendirişinize engel olacaktır. Bu yüzden uykunuza dikkat edin.

eski-sevgili-yeniden-kazanmak

  • “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” adlı e-kitabı şimdi buradan indirin. Bu konu üzerine yazılmış, örneklerinden bir hayli farklı olan bu kitap, Aşk Acısından Kurtulmak için sunduğu GÜÇLÜ STRATEJİLER ile derdinize derman olacak nitelikte.

Aşk Acısı duygusal yaralarımızın başında yer alıyor. Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak Programı Aşk Acısı gibi duygusal yaraları iyileştirmek konusunda bir hayli etkili.

Benzer Konular:

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × five =