Pages Menu
Categories Menu

Yazan - on Nis 3, 2013 / Evlilik Öncesi İlişkiler | 0 comments

Erkeklerin Beden Dili – Erkeklerle İlişkilerin Kalitesi

Erkeklerin Beden Dili – Erkeklerle İlişkilerin Kalitesi

Erkeklerin Beden Dili – Erkeklerle İlişkilerin Kalitesi

“Erkeklerin Beden Dili – Erkekler ve Sadakat” adlı yazıyı takip eden “Erkeklerin Beden Dili – Erkeklerle İlişkilerin Kalitesi” adlı bu yazımızda, erkek arkadaşınızın seks zamanı ile ilgili tercihlerinin onun kişiliği ile ilgili neler söyleyebileceğini, solak bir erkeğin özelliklerini, sözünün eri olan bir erkeği nasıl tanıyabileceğinizi, trafikte bir erkeği tanımanın yollarını, tuhaf davranışların erkek ile ilgili sırları nasıl ortaya çıkardığını göreceksiniz.

Bir partide tanıştığınız ve çok hoşlandığınız yeni erkek arkadaşınız, spontane olarak sabah seksinden hoşlanıyorsa, patlayıcı bir yüksek enerjiye sahip demektir. Bazı erkekler iş gününün yorgunluğu ile geceleri erkenden yatıp uyumağa ve dinlenmeğe alışmışlardır.

Eğer gece seksinden hoşlanıyorsa, muhtemelen romantik, ehlileştirilmiş biridir. Böyle bir erkekle beraber “Kamasutra” kitabını çalışarak farklı davranış modelleri geliştirebilirsiniz. Önemli olan bedenlerin birbirine dokunmaktan olumlu etkilenişidir. Bazı kadınlar kocalarının bedenleri ile dokunuştan alerji bile olabilmektedirler. İlişkinin kalitesi için farklı pozisyonlar öğrenmekten önce, size pozitif etki veren bir beden ile birlikte olup olmadığınızı öğrenmek gereklidir.

Eğer hoşlandığınız erkek solak ise, kalbinde bir sanatkarın ruhunu taşıyor olabilir. Bazı araştırıcılara göre böyle erkekler, sağ beyinlerini kullanıp daha fazla bilgi işleyebilmektedirler. Ve bu onların yaratıcılığını arttırmaktadır. Böyle erkekler, sözcükleri kullanmaktan ve uzun felsefi konuşmalar yapmaktan hoşlanmazlar. İmgelerden hoşlanırlar. İlişkilerin kalitesi onları çok etkiler. Kendi duygularına önem verdikleri kadar çevrelerindeki insanların duygularına da önem verirler.

Eğer gerçekten sözünün eri ise, size verdiği sözleri tutacaktır. Size belirli bir konuda söz verirken, onun ses tonuna, göz hareketlerine ve genel olarak Beden Dili’ne, yani Sözel Olmayan İletişim‘ine dikkat edin. Sözel mesaj ile Sözel Olmayan mesajın birbiriyle tutarlı olup olmadığını anlamağa çalışın. Eğer tutarsız ise, o zaman Beden Dili‘nin ilettiği mesajı göz önünde tutmak gerekecektir. Beden Dili Eğitimi almak sizin bunları başarı ile uygulamanıza yardımcı olacaktır. Bazı insanlar söz verip tutmaktan hoşlanırlar. Bunlar tutarlı insanlardır. Bazı insanlar da sizden bir menfaat elde etmek için söz verirler. Ve sonradan o sözlerini tutmazlar. Hatırlattığınız zaman inkar bile edebilirler. Böyle insanları kendinizden uzak tutmakta yarar vardır.

Eğer ilgilendiğiniz erkek, çılgın gibi araba kullanıyorsa, korna çalarak ve bağırarak başkalarına hakaret ediyorsa, muhtemelen saldırganlık sorunu vardır. Böyle bir erkek, öfke kontrolü çalışmalarına katılmak zorundadır. Bu özelliği onun bütün kişilik yapısına yayılmış olabilir. Nasırına bastığınız zaman trafikteki arabalara bağırdığı gibi size de bağırabilir. Böyle erkekler ilişkilerinde ve kurduklarında iletişimlerde çok tartışırlar. Onlarla anlaşmak zordur. Eğer böyle bir erkekle arkadaşlık yapmak zorunda kalırsanız, özdenetiminizi yitirmemek için Zen Meditasyonlarına başlasanız iyi olur.

Flört sürecinde hoşlandığınız erkeği daha iyi anlayabilmek adına onun sergilediği beden dili işaretlerini doğru okumak zorundasınız. Bu sebeple size “Etkili Flört Rehberi” adını taşıyan e-kitabı tavsiye ediyorum. Bu kitapta flört esnasında bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını, size yakınlaşmak adına neler yapabileceğini, ilgilendiğiniz erkekle baş edebilmeniz için kullanacağınız teknik ve stratejileri bulabileceksiniz. Yaşamınızı rahatlatacak bilgilerle dolu bu kitap 200’e yakın fotoğrafla desteklenmiş. Mutlaka okuyun…

etkili-flort-rehberi

Benzer Konular:

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 16 =