Pages Menu
Categories Menu

Yazan - on Nis 4, 2013 / Evlilik Öncesi İlişkiler | 0 comments

Erkeklerin Beden Dili / Sıkıntılı Erkeklerin Beden Dili

Erkeklerin Beden Dili / Sıkıntılı Erkeklerin Beden Dili

Erkeklerin Beden Dili – Sıkıntılı Erkeklerin Beden Dili

“Erkeklerin Beden Dili – Erkeklerle Tanışmak ve El Sıkışmak” adlı yazıyı takip eden “Erkeklerin Beden Dili – Sıkıntılı Erkeklerin Beden Dili” adlı bu yazımızda, çocukluk arkadaşlarıyla ilişkilerini sürdüren yetişkin erkeklerin en güçlü karakter özelliğini, bazı erkeklerin herkes ile arasının bozuk olduğunu, seni seviyorum anlamına gelen fiziksel hareketlerin ilişkideki önemini, aşırı sıkıntılı erkeklerin neden herkesi ve her şeyi eleştirdiğini öğreneceksiniz.

Bazı erkekler aşırı sıkıntılıdır. Herkesi ve her şeyi eleştirirler. Herkesi küçük görürler. Gergin ve saldırgandırlar. Tehdit edici konuşmalar yaparlar. Başkalarını nasıl cezalandırdıkların anlatarak göz dağı verirler.

Şunu unutmayın ki, depresyon geçiren kişiler, ağır sıkıntı nöbetleri yaşarlar. Her şeyden ve hayattan nefret ederler. Sizin ile ilişki kurduktan sonra, sizi de aşağılamağa başlarlar. Sizde derin bir karanlık, umutsuzluk, değersizlik duygusu yaratmağa çalışırlar. Bazen akıllarını kaybettiklerini de anlatırlar.

Böyle kişilerden uzak durmak sizin lehinize olacaktır. Bunun için erkeklerin Sözel Olmayan İletişim işaretlerini, yani Ses Tonu ve Beden Dili işaretlerini doğru okumak zorundasınız. Beden Dili Eğitimi almak zorundasınız. “Etkili Flört Rehberi” adını taşıyan e-kitabı mutlaka okumak zorundasınız. Bu kitap flört sürecini tüm boyutlarıyla ele alan, 200’e yakın fotoğrafla desteklenmiş, flörtle ilgili birçok teknik ve stratejiyi bünyesinde barındıran bir kitap. Kolayca okuyup hayatınıza alabileceğiniz pratik bilgileri içeriyor. Geliştirici… Mutlaka inceleyin…

etkili-flort-rehberi

Çocukluk arkadaşlarıyla ilişkilerini halen sürdüren yetişkin erkeklerin en güçlü özellikleri sadakatleridir. Böyle bir erkeği kolay kolay değiştiremezsiniz. Bu yüzden sabırlı olmak zorundasınız. Onların güvenini kazanmak zaman alacaktır. Böyle erkeklerin zihin seviyeleri lise çağında takılıp kalır. Arkadaşlarıyla liseli şakaları yapmaktan çok büyük zevk alırlar. Genellikle yüksek sesle bağırıp çağırmaktan hoşlanırlar. Böyle deşarj olurlar, psişik enerjileri bu kanallardan akmağa alışmıştır. Kesinlikle onlara durdurmağa kalkmayın.

Eğer hoşlandığınız erkeğin yakın arkadaşları onun yaşamının farklı alanlarından ise, o zaman onu yeğeninizin düğününe davet etmekten korkmayın. Böyle bir erkek, yabancılar ile tanışmaktan sıkılmayacaktır. Yeni karşılaşacağı durumlara kolayca adapte olacaktır.

Bazı erkekler bir genç kızın kendilerinden istediği basit bir şeyi bile yerine getirmeği reddederler. Hayatla araları bozuktur. Aşağıdaki hikâyede okuyacağınız gibi.

Paulo Coelho, “Piedra Irmağı’nın Kıyısında Oturdum, Ağladım” adlı romanında, Pilar’a kötü davranan yaşlı adam ile ilgili olarak, Pilar’ın sevgilisi olan genç adama şu sözleri söyletir:

“Korkma Pilar. Figüranlık yapmak için bulunmuyorsun burada. Kimi insanların başkalarıyla arası bozuktur. Kendileriyle arası bozuktur. Bu kişiler tiyatro oynar. Ve oynadıkları Oyunun metnini yoksun bırakıldıkları şeye göre yazar. Ama işin kötü yanı, bu kişilerin, yazdıkları Oyunu tek başlarına oynayamamalarıdır. Dolayısıyla başka oyuncuları da kendi Oyunlarında Rol Almaya kışkırtırlar.”

Benzer Konular:

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 1 =