Pages Menu
Categories Menu

Yazan - on Tem 4, 2013 / Aşk | 0 comments

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek ne anlam’a gelir?

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek, bilinçaltı zihninizin rüyalarınızda görüntüler, sesler ve duygular oluşturarak size bir ders vermeğe çalıştığı anlamına gelir.

Rüyalarımızı oluşturan bilinçaltı zihnimizdir.

Eski Sevgili’den ayrıldığınızdan beri, belki de siz, onun kişiliğine sahip birini aramaktasınız. Yalnız şunu unutmayın ki, belki de Eski Sevgiliniz sizin için ideal bir partner olmadığından dolayı ondan ayrıldınız. Eğer bu doğruysa, onun kişiliğine sahip biriyle ilişki kurmak, aynı eski hataları tekrar etmek olacaktır.

Örneğin, belki siz yakışıklı erkeklere meraklısınız. Bu yüzden başınızdan birçok ayrılık ve olumsuz deneyimler geçti. Bu sizin bencil biri olduğunuzu da gösterebilir. Eğer size saygı duyacak, sizi sevecek, iyi zamanınızda da kötü zamanınızda da yanınızda olacak birini arasaydınız, durum farklı olurdu. Anlamı da farklı olurdu.

Günümüzde pekçok genç ve güzel kadın kendi komplekslerini doyurmak için, kendi üstünlüklerini sergilemek için yakışıklı erkeklerle dolaşmayı, onlarla birlikte görülmeyi tercih etmektedirler. Eskiden romanlarda doktor figürleri ve baba figürleri, yani otorite figürleri bu bağlamda işlenirdi. Onların yanındayken kadınlar, kendilerini üstün ve korunmuş hissederlerdi.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek konusunda, eğer çok uzun zaman önce beraber olduğunuz bir Eski Sevgili’yi rüyada görürseniz, bilinçaltı zihniniz size eski ilişkinizde karşılaştığınız talihsiz durumları hatırlatmaktadır. Bu rüya sizi uyarmaktadır. Daha önceki sevgiliniz gibi biriyle asla mutlu olamayacağınızı söylemektedir.

Bununla birlikte henüz yeni ayrıldığınız bir sevgiliyi rüyanızda görürseniz, hâlâ onu seviyorsanız ve yeniden kazanmak istiyorsanız, o zaman bilinçaltı zihniniz size, henüz ayrılık acısının üstesinden gelemediğinizi göstermektedir.

Bu tür rüyalar, Uyarı Rüyaları olarak görülebilir. Bilinçaltı zihniniz, sizin ile ilgili olarak bilinçli zihninizden çok daha fazlasını bilmektedir. Eski Sevgiliniz ile ilgili duygulardan kurtulmanız gerektiğine inanarak, kendinizi aptal yerine koymanızı istememektedir. Eski Sevgili ile uzlaşının hâlâ mümkün olduğunu anlatmaktadır. Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek’in bir anlamı da budur.rüyalar

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek konusunda, eğer ayrıldığınız Eski Sevgiliniz ile aranızdaki ilişki, kötü bir ilişki idiyse, o zaman rüyanızda Eski Sevgilinizin kişiliğinin negatif yanları size gösterilecektir ve ondan uzak durmak en iyisi olacaktır. Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak ile ilgili düşüncelerinize bir son vermek sizin hayrınıza olacaktır. Sorunlu bir ilişkiyi sürdürmek konusunda ısrarcı olmak, çok aptalca bir hata olur. Bu hata, yanlış kişi ile birlikte olmaktan dolayı acı çekmekle sonuçlanır. Eski Sevgili’den ayrılarak Eski İlişkiyi Tamamen Bitirmek kararını verenler için “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” e-kitabı incelenmeğe değer bölümler içermektedir.

 

Rüyalar üzerine yapılan araştırılarda, bazı vakalarda Eski Sevgili ile ilgili rüyalar, Eski Sevgili’nin kişiliğinin olumlu yanlarını göstermeğe çalışmaktadır. Eğer Eski Sevgilinizin bu olumlu yanlarını görmeği başarırsanız, onunla mutlu olmak şansınız da var demektir.

Rüyalarda Eski Sevgilinizin kişiliğinin size nasıl gösterildiğine dikkat edin.

Bazı rüyalar size Eski Sevgilinizi, cazibesine kapıldığınız yeni biri için terk ettiğinizi, bu yeni sevgilinin ise, size acıdan başka bir şey vermeyeceğini gösterir. Bu bağlamda bilinçdışı zihin, size Eski Sevgiliniz ile ilgili Rüya Mesajları göndermektedir. Sizi cezbeden yeni aşığınızın, sizin için doğru kişi olmadığını göstermektedir. Yeni aşığın büyüsü üzerinizden kalktığında onun gerçek kişiliğini göreceksiniz.

Rüya analizleri ile ilgili konuşursak, her vaka farklıdır. Rüyalarınızı bilimsel bir yöntem ile nasıl anlamlandırabileceğinizi öğrenmelisiniz. O zaman bilinçaltı zihninizin rehberliğinden yararlanabilirsiniz.eski-sevgili-yeniden-kazanmak

“Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek” her zaman önemlidir. Bir mesaj içerir. Bilinçaltı zihniniz sizinle iletişim kurmaktadır. Bu rüyalar aracılığıyla bilinçaltı zihniniz size doğru kişi ile arkadaşlık edip mutlu oluşunuza yardımcı olacaktır. Size eski hatalarınızı tekrar etmemek konusunda uyaracaktır.

Beden Dili ve Yaşam Koçluğu Eğitmeni Ahmet Y. Özbilen ile Meditasyon ve NLP Eğitmeni Cengiz Erengil’in hazırladığı “Sözel Olmayan İletişim/Beden Dili”“Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” ve “Aşk Acısından Kurtulmak/Duygusal Yaraları İyileştirmek” adlı e-kitaplar, “Aşk Acısı” ya da “Ayrılık Acısı” çeken, Duygusal Yaraları derinleşen genç kızların sorularını yanıtlamakta ve onlara daha kaliteli ilişkiler kurabilmek için, kendilerini nasıl güçlendirebileceklerinin yollarını öğretmektedirler.

ask-acisindan-kurtulmak-kitabi

Benzer Konular:

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + 11 =